koučink & mentoring

ON-LINE INDIVIDUÁLNÍ PÉČE 1:1

aktuální VOLNÁ MÍSTA: 1 pár / 2 jednotlivci

ZASE SE POMALU OTEVÍRÁME a „vracíme“ do stavu, kde jsme byli kdysi. Bude to chtít čas, ale už teď se výrazně zkracuje doba, kdy potřebuju bejt naštvanej, polykám hrdnost a máme zase fun&play.

Je to mezi námi fajn vypolarizovaný, MIZÍ TA HNUSNÁ ŠEDÁ ZÓNA A ZAČÍNÁ TO BÝT ZASE ŽIVÝ, ať už je to divokej sex nebo divoká hádka.

Sečteno, podtrženo, příběh pokračuje, NO MORE „GOOD ENOUGH!

sdílení z párového koučinku

KONZULTACE s Luckou mě velmi posunuly a PLYNULY ÚPLNĚ NEUVĚŘITELNĚ. Získala jsem velký nadhled i větší vnitřní podporu. Pomohla mi s podnikáním, vztahem a osobním rozvojem. MOC MOC DOPORUČUJU.“

sdílení z párového koučink&mentoringu:

Jsem velice ráda, že se nám to daří pročišťovat, že si dovolujeme otevřeně komunikovat, být v důvěře a lehkosti. A TAKY VÍM, ŽE JSME VE SPRÁVNÝCH RUKOU a díky tomu vidím „světlo na konci tunelu“.“

„Já jsem rád, že si KAŽDÝ ZPRACOVÁVÁME TO SVOJE A ZÁROVEŇ SE U TOHO MŮŽEME DRŽET ZA RUCE A JÍT CESTOU ZKOUMANÍ NEJEN SEXUALITY SPOLEČNĚ. Jsem tu – zvědavý, otevřený a připravený zkoumat.

Tantra Koučink & Mentoring

Pro jednotlivce

Čas Ti utíká hrozně rychle, dny Ti splývají, vždy se těšíš na víkend a z dovolené se musíš vrátit dřív, než pořádně začne

RÁNO SE TI NECHCE VSTÁVAT, práce Tě vyčerpává, vztahy nebaví, děti neposlouchají

JSI HODNĚ V HLAVĚ, potřebuješ se dostat více do těla

MÁŠ „NĚJAKOU ZASEKNUTOU SEXUÁLNÍ ENERGII“, jsi už dlouho sama, partnerka by chtěla dlouhé tantrické milování a ty na něj nemáš chuť, čas, energii ani návod

NEMÁŠ RÁDA SVÉ TĚLO, trápí Tě náročné PMS či bolestivá menstruace, BOJÍŠ SE PROJEVIT své emoce, smyslnost, ženskost a možná váháš, co to vlastně vůbec znamená

CHCEŠ OD ŽIVOTA VÍC, ale nevíš, jak na to

Možná víš, jak na to, ALE POŘÁD TO NĚJAK NEFUNGUJE

Po seberozvojovém semináři máš motivaci okamžitě změnit celý svůj život A PAK SE VŽDY VRÁTÍŠ DO STARÝCH KOLEJÍ

 Tvé partnerské vztahy provází ŽÁRLIVOST, hádky, NUDA, „už to dávno není, co to bývalo“ / „chtěla bych jít víc do hloubky, ale on na sobě vůbec nepracuje…“ / „vůbec neví, co chce, je hrozně náladová, vůbec jí nerozumím“

JE PRO TEBE TĚŽKÉ PRODÁVAT SVÉ SLUŽBY či produkty, neumíš si říct o zvýšení platu, bavily by Tě vyšší příjmy

MÁŠ MÁLO ENERGIE, času, peněz A SPOUSTU STRESU

pro páry

Platí pro Vás cokoliv ze sloupce „pro jednotlivce“, plus:

Váš vztah už není to, co býval – partnersky, intimně, energií, šťávou, zamilovaností

UŽ TO MEZI VÁMI NEJISKŘÍ (a už ani nevěříte, že by ještě někdy mohlo, „vždyť už jsme spolu 20 let…“)

Nerozumíte jeden druhému, MÁTE POCIT, ŽE CHCETE KAŽDÝ NĚCO ÚPLNĚ JINÉHO, nedokážete se dohodnout (na společné dovolené, výchově dětí, chodu domácnosti, sexuálním životě,…)

Nejsou Vám cizí věty typu: „VŽDYŤ JSEM TI TO UŽ ŘÍKALA„, „Měl jsem fakt náročný den, potřebuju si odpočinout“, „Ty mě vůbec neposloucháš“, „DNESKA NE MILÁČKU

NEVÍTE, JAK PRACOVAT SE SILNÝMI EMOCEMI („hysterie“, vztek, frustrace, tlak, nezájem, nestabilita, závislost)

NEDOSAHUJEŠ ORGASMŮ, brzo vyvrcholíš, I PO KRÁTKÉM MILOVÁNÍ HNED USNEŠ, máte odlišný pohled na četnost a průběh intimních a sexuálních prožitků

CHCETE SE ROZVÍJET nejen samostatně, ale i jako pár

Jste spolu krátce a CHCETE JÍT OD ZAČÁTKU JINAK, NOVĚ, VĚDOMĚJI

Rád bys svou ženu podpořil na její cestě „vědomého ženství / záře / probouzení bohyně“, ale nevíš jak

Přála by sis vedle sebe silného, vědomého, sexy muže 

NEJSOU POTŘEBA PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI. Pravidelně vedu klienty, pro které je Koučink a Mentoring se mnou jejich poprvé. Spolupracuji také s kouči, průvodkyněmi, mentory.

Setkání probíhají v základní variantě pouze online. Po předchozí domluvě je možná KOMBINACE ONLINE A ŽIVÝCH SETKÁNÍ.

Detaily, ceny a volné termíny ladíme na úvodní konzultaci, která je zdarma.

Spoustu let jsem se trápila sama se sebou… 

…se svými intenzivními EMOCEMI, stále se měnícími NÁLADAMI, výkyvy energie… 

…s přesvědčením, že NEJSEM DOST DOBRÁ a nikdo mě nemá rád…

…s pocitem, že SE MNOU MUSÍ BÝT NĚCO ŠPATNĚ

Byla jsem nešťastná, zmatená, protivná,…

A právě ona životní nespokojenost mě přivedla na cestu osobního rozvoje, který je mi nyní oporou, zábavou, milovanou tvorbou.

Smutek, vztek či zmatek nezmizely z mého života. Změnil se můj vztah k nim. A TÍM SE ZMĚNIL CELÝ MŮJ ŽIVOT.

Můj přístup

„Znám cestu, je to tudy, pokud chcete, pojďte se mnou, cestou se ale starejte sami o sebe“ – tohle je stručný popis jednoho z mých hlavních darů dle typologie Human Design, která se mnou silně rezonuje.

Vnímám a kultivuji v sobě SILNĚ TRANSFORMAČNÍ ENERGII, která miluje změny, otevírání mysli, zvyšování efektivity a účelné nakládání s časem, prostorem i energií.

NEUSTÁLÝ RŮST JE PRO MĚ KAŽDODENNÍM CHLEBEM, naplňuje mě, sytí, baví a vyživuje. I proto tak miluju jím provázet druhé – jako bych totiž neustále dokola vedla samu sebe.

UČÍM TO, CO SAMA ŽIJU. Lásku, lehkost, radost, šťavnatost, smyslnost a smysluPlnost, hloubku, pomalost, kvalitu, pestrobarevnost, celistvost, pokoru, moudrost.

Dbám na ROZDÍLNÉ TEMPO každého jednotlivce a DŮLEŽITOST POSTUPNÉ INTEGRACE.

· směj se · dýchej · tancuj · miluj · medituj ·

Další z mých darů, hodnot, koníčků… je UŽÍVÁNÍ SI ŽIVOTA. A nemám na mysli zříci se všech povinností, odstěhovat se na Hawaii, snídat dorty, večeřet pizzu a místo pravidelného pitného režimu dodržovat pravidelný pivní režim (byť proti dortům, pizze a pivu nic nemám!). Užívat si život pro mě znamená VĚDĚT CO CHCI, co je správné, co mi ne-dělá dobře, co mě naplňuje, rozvíjí, vyživuje,… VĚDĚT, ŽE TO MŮŽU MÍT a není to něco navíc… že je to moje bytostné právo… že jsme se sem nepřišli trpět, ale užívat si… A ŽE SI MŮŽEME UŽÍVAT I TY NEJNÁROČNĚJŠÍ CHVÍLE.

Miluju lidi, kteří milují život.

Opravdu bezpodmínečně a plně. Ve všech jeho barvách, příchutích, podobách. A přesně proto mě tak baví, naplňuje a vyživuje, když vám na té cestě k zamilovanosti v život mohu být průvodkyní, světlem, majákem. Zároveň se na tom i já sama neustále učím, rostu a stále dokola si připomínám a více ukotvuju to, co dělá můj život tak úžasným, jakým je. Moje nejčastěji používané věty „to je pohoda“ a „miluju život a život miluje mě“ rozhodně nejsou pouze krásná slova nebo nějaké eso afirmace – jsou vyjádřením mojí esence, mého přístupu k životu, mou vibrací. 

Spoluprací se mnou se ale nestanete mnou…

…já už jsem totiž zabraná 😉

SPOLUPRACÍ SE MNOU SE MŮŽETE STÁT MNOHEM VÍCE SAMI SEBOU.

Nejčastěji kladené otázky + odpovědi na ně

CO JE TO KOUČINK? Jak se liší od Mentoringu?

KOUČINK je krásný v tom, že “nemusím rozumět tématu, které řešíš”. Nezaměřuje se totiž na konkrétní obor, ale spíše na to, jak o něm přemýšlíš, jak se k němu stavíš, jaké Ti tvůj postoj přináší pocity, myšlenky a výsledky. ŘEŠIT SPOLU BUDEME MINDSET, VĚDOMÉ ČI PODVĚDOMÉ VZORCE CHOVÁNÍ A MYŠLENÍ, vzájemnou propojenost a návaznost v každodenních maličkostech. 

Můžeme spolu tedy probrat např. to, proč Ti tvé podnikání v oblasti zahradničení nepřináší uspokojení, byť zahradám vůbec nerozumím. 

Druhou stránkou mince je pak MENTORING – výuka určitých metod, technik, vysvětlení principů a souvislostí, nastavení individuální praxe. To už je oblast, kde Ti budu radit ze svých vlastních zkušeností a odborného vzdělání. 

Témata, kterými se zabývám: 

“Obecná” ŽIVOTNÍ NE-SPOKOJENOST, otevřená komunikace, VZTAHY & INTIMITA & SEXUALITA, podnikání a finanční hojnost, TANTRA, zdravý životní styl, BIOHACKING, jóga, dech a MEDITACE, ŽENSTVÍ, menstruace, sebeláska, seberealizace, TIME & ENERGY & STRESS MANAGEMENT, spontánní tanec, vedení jednotlivců a skupin, VĚDOMÝ DOTEK

S ČÍM MI MŮŽEŠ POMOCI? Jaká témata s Tebou můžu řešit?

NEVÍŠ SI RADY se svým vztekem,“obecnou životní nespokojeností“, tím, že Ti nedělá radost dokonce ani to, co jsi dříve opravdu miloval/a,…

Máš „nějakou ZASEKNUTOU SEXUÁLNÍ ENERGII“, bolestivou menstruaci, špatný spánek

„Máš všechno a stejně NEJSI ŠŤASTNÝ

V práci, v podnikání, ve vztacích či v intimitě se Ti opakují STÁLE STEJNÉ NEPŘÍJEMNÉ SITUACE a Ty nevíš, kudy z toho bludného kruhu ven.

JE TOHO NA TEBE MOC. Doma, v práci, v partnerství, s dětmi. NEUMÍŠ VYPNOUT HLAVU. Nedokážeš se uvolnit. Jsi hodně ve stresu.

Chceš pozvednout svůj život na vyšší úroveň, CHCEŠ CÍTIT VÍCE SPOKOJENOSTI, RADOSTI, LEHKOSTI, ŠŤAVNATOSTI, UVOLNĚNÍ A FLOW.

Cítíš potřebu DOSTAT SE VÍCE DO TĚLA.

JAKÉ VÝSLEDKY MOHU OČEKÁVAT?

UMÍŠ SE LÉPE ORIENTOVAT ve svém vlastním životě, emocích, myšlenkách, procesech

VNÍMÁŠ mnohem lépe SVÉ TĚLO, jeho signály a potřeby

Místo pocitu, že život je za trest, surfuješ na vlnách „miluju život a život miluje mě“

JSI PROSTĚ A JEDNODUŠE VÍCE V POHODĚ

Nekřičíš bezdůvodně (a s následnými výčitkami) na své děti, zaměstnance, paní prodavačku v tescu…

Život je najednou tak nějak lehčí

Miluješ sebe, své tělo, svou celulitidu, pleš i tchýni.

MÁŠ MNOHEM VÍCE ENERGIE A CHUTI DO ŽIVOTA, užíváš si proudící flow, kreativitu i intuici

Vnímáš, ctíš a následuješ své POSLÁNÍ

Tvé vztahy jsou radostí, nikoliv starostí, DOKÁŽEŠ VNÍMAT A KOMUNIKOVAT SVÉ HRANICE, tvůj sexuální život je zábavný, šťavnatý, hluboký, nabíjející

CO KDYŽ SE MI TO NEBUDE LÍBIT? / Co když nebudu mít požadovaného výsledky?

Svou nespokojenost se mnou můžeš komunikovat a věřím, že najdeme způsob, jak naši spolupráci poupravit, aby byla ku spokojenosti a užitku obou stran. Pokud ne, rozloučíme se. Je to stejné, jako když jdeš na film do kina. Když se Ti nelíbí, můžeš kdykoliv odejít. Nebo můžeš zůstat, dokoukat celý film a pak se ohlédnout zpět, co Ti přinesl i přesto, že se Ti na první dobrou nelíbil.

Spolupráce je dostatečně dlouhá na to, abychom vyzkoušeli více způsobů / metod a vybrali ty, které pro Tebe budou nejvíce přínosné. Zároveň není příliš dlouhá na to, aby to byla velká “ztráta času a peněz” ve chvíli, kdy Ti to třeba nesedne na 100%. 

VÝSLEDKY TI GARANTOVAT NEMŮŽU. Žádný kouč / mentor / léčitel / průvodce nemůže. Nebo by podle mě alespoň neměl.

KOLIK MĚ TO BUDE STÁT?

Aktuální cenu vždy sdílím se zájemci na úvodní 20minutové online konzultaci, která předchází uzavření případné spolupráce a odvíjí se od zvoleného balíčku.

Zhruba můžeš počítat okolo 1.500 – 3.000 Kč / hod.

JAK KOUČINK&MENTORING S TEBOU PROBÍHÁ?

Setkáváme se primárně ONLINE, přes zoom, nejméně po dobu 3 měsíců, v rámci 11 setkání, týdně po 90 minutách. Na začátku každého hovoru Ti pomůžu se zrelaxovat, zpřítomnit a pojmenovat téma, na které se chceš zaměřit. Poté Tě navedu na NALEZENÍ VLASTNÍHO ŘEŠENÍ či nastavení ideálního postupu / praxe, která “Tvůj problém vyřeší”.  Dle Tvých předchozích zkušeností a aktuální kapacity Ti nabídnu JEDNODUCHÉ A EFEKTIVNÍ TECHNIKY, kterými se můžeš v daném tématu posunout dál pomocí každodenní praxe. 

Z každého hovoru získáš online DOKUMENT S DETAILNÍMI POZNÁMKAMI, soupisem doporučených metod, literatury a dalších zdrojů. Všechny potřebné materiály budeš mít k dispozici 24/7 ve sdílené složce na Google Disku. V případě potřeby můžeš také využít mé osobní podpory přes WhatsApp mezi jednotlivými setkáními.

Při práci s klienty dbám na jednoduchost, efektivitu a snadnou integraci do běžného života. UČÍM JEN TO, CO SAMA ŽIJU A S ČÍM MÁM OSOBNÍ ZKUŠENOSTI. 

NIKDY JSEM KOUČE / MENTORKU NEMĚL/A...

…jako spousta mých klientů. NIČEMU TO NEVADÍ. Nemusíš mít žádné předchozí zkušenosti – ani s koučinkem, ani s meditacemi, terapiemi, tantrou, tancem,…

“KDYŽ JE ŽÁK PŘIPRAVEN, UČITEL SE OBJEVÍ.”

JAK POZNÁM, ZDA JE PRO MĚ TVŮJ KOUČINK VHODNÝ?

MUSÍŠ TO CÍTIT. Nebo Ti to alespoň musí dávat smysl.

Rezonují s Tebou mé příspěvky či videa? Baví Tě, jakými tématy se zabývám? Líbí se Ti ten fragment mého životního stylu, který můžeš vidět na mých sociálních sítích? BAVÍ TĚ MOJE VYZAŘOVÁNÍ, energie, vibe? Vzbuzuje v Tobě moje existence jakékoliv silné emoce (ať už obdivu či nenávisti)? CHCEŠ VĚDĚT, JAK JSEM DOŠLA DO BODU, KDY “MILUJU ŽIVOT A ŽIVOT MILUJE MĚ”?

Pokud si alespoň jednou odpovíš ANO… napiš 😉

Průvodců, koučů, terapeutek, učitelů,… je spousta. A i kdyby měli úplně stejné vzdělání i přístup, jeden by Ti mohl sednout a druhý zase vůbec. Můj byznys jsem já. Musím Ti ladit energeticky, pocitově, intuitivně. A když s tím bude souhlasit i Tvá hlava – tím lépe.

JAK DLOUHO SE TOMU VĚNUJEŠ?

PRACOVAT S LIDMI JSEM ZAČALA, KDYŽ MI BYLO 15. Tehdy jsem vedla lekce vodního aerobiku pro ženy, následoval rok se 4 dětmi v Americe jako au-pair, pomoc s vedením čajovny a veganského seberozvojového podniku, asistence a tlumočení jógových, meditačních a terapeutických výcviků. Následovalo vedení vlastních jógových lekcí, ženských kruhů, víkendových pobytů, tanečních meditací, masáže, dechová terapie,… a všechny výše zmíněné aktivity, pro jejich kvalitní vedení, koučovací a mentorovací dovednosti vyžadují.

SVÉ DARY ORGANIZOVÁNÍ, VEDENÍ A KOMUNIKACE SYSTEMATICKY ROZVÍJÍM A VYUŽÍVÁM V KAŽDODENNÍ PRAXI PŘES 13 LET. 

Za celý svůj život jsem byla zaměstnaná na HPP pouze 2 měsíce, jinak jsem vždy pracovala „na sebe“ a vždy v oblastech, které mě bavily, naplňovaly a rozvíjely. Na dlouhodobé a holistické provázení jednotlivců a párů se intenzivněji soustředím poslední dva roky.

KDE SE MOHU REGISTROVAT?

Rezervuj si prosím úvodní konzultaci zdarma ZDE. Během 20 minut se seznámíme, probereme Tvůj záměr, předchozí zkušenosti a časové možnosti. Také Ti řeknu, zda a případně od kdy mám na tuto službu volná místa a bude prostor i na Tvé dotazy.

Oceňuji, že s Lucií jde člověk do praxe a zážitku na vlastní kůži víc než na nalévání informací do hlavy bez vlastního procítění. VÁŠEŇ, TANEC, HRAVOST, EXTÁZE A RADOST BYTÍ. Tak bych shrnula tvorbu Lucie.

Moc doporučuji ❤️

Kateřina

DĚKUJI Z CELÉHO SRDCE A VŘELE DOPORUČUJI VŠEM, kteří chtějí prožívat v životě vášeň a přestat se bát říct si, co opravdu chtějí od svého partnera. Cítila jsem velkou úlevu a radost z toho, že se ve mě změnilo nastavení hranic a procítění svého těla, od kterého jsem byla celou dobu odpojená.

Petra

„Luci, ještě jednou děkujeme za pomoc při odšpuntování té bariéry, kterou jsme mezi sebou měli a nevěděli si s ní rady.

JE TO TAKOVÁ ÚLEVA A NÁDHERNÝ POCIT, BÝT ZASE V PROPOJENÍ ❤️

Aneta a Vladimír

Mám zájem a chci probrat detaily…

rezervuj si 20min call zDARma

#milujudekuju

Mám zájem a chci probrat detaily…

 

rezervuj si 20min call zDARma

#milujudekuju

Chceš mě více poznat?

Klikni na fotku a užij si střípky z mého osobního i pracovního života